Ecoterra

Ecoterra – Čapovaná drogéria

Kvalitná talianska ekodrogéria, ktorá ponúka účinné produkty vyrábané na rastlinnej báze z ľahko získateľných rastlinných surovín. Produkty sú voľne rozložiteľné v prírode, preto šetrné k životnému prostrediu. Aby sme boli ešte šetrnejší, rozhodli sme sa naše produkty čapovať.

ŠETRNÁ K PRÍRODE AJ K VAŠEJ PEŇAŽENKE

Ecoterra je ekodrogéria, ktorá ponúka kvalitné produkty vyrábané na rastlinnej báze z ľahko získateľných rastlinných surovín. Produkty sú voľne rozložiteľné v prírode, preto šetrné k životnému prostrediu.

Šetrná k prírode aj k Vašej peňaženke. Aby sme boli ešte šetrnejší, rozhodli sme sa naše produkty čapovať. Zákazníci si prinesú vlastné fľaše, alebo si nosia fľaše zakúpené u nás,  do ktorých si opakovane čapujú ich obľúbené produkty. Vďaka tomuto spôsobu predaja nemusí zákazník PLATIŤ za reklamu a náklady na výrobu plastových fliaš. Opakovaným používaním plastových obalov taktiež znižujú dopad CO2 na náš ekosystém.

OCENENIE STARTITUP AWARDS 2017!

Ecoterra sa umiestnila na 7. mieste v rebríčku inovatívnosti, ktorý udeľuje časopis STARITUP. Pozriete si rebríček 25 ocenených firiem.

SORTIMENT ECOTERRA

Prečo sa rozhodnúť pre Ecoterru?

  • Talianska ekodrogéria – kvalitné talianske produkty na rastlinnej báze
  • Voľne rozložiteľné v prírode – šetrné k životnému prostrediu
  • Čapovaná drogéria – šetrí náklady na obal, znižuje záťaž na ekosystém

Kde nás nájdete?