Perlex Xtreme

VIAC VôNE, VIAC ČISTOTY

  • VYSOKÁ ÚČINNOSŤ – preniká do hĺbky a účinne odstraňuje škvrny
  • OCHRANA – efektívny no šetrný k textíliám
  • OXI EFEKT (PERLEX WHITE) – rozjasňuje a redukuje zašednutie
  • UV OCHRANA (PERLEX COLOR) – zachováva stálosť farieb

PERLEX XTREME – WHITE

Vysokoúčinný prací gél na bielu a stálofarebnú bielizeň. Efektívne odstraňuje nečistoty, škvrny a pachy z oblečenia, dodáva bielizni sviežu vôňu. Vďaka Oxi Efektu rozjasňuje a predchádza zošednutiu. Je šetrný k textíliám. Vhodný pre všetky druhy pračiek aj na ručné pranie.

PERLEX XTREME – COLOR

Vysokoúčinný prací gél na farebnú bielizeň. Efektívne odstraňuje nečistoty, škvrny a pachy z oblečenia, dodáva bielizni sviežu vôňu. Vďaka UV ochrane zachováva stálosť farieb. Je šetrný k textíliám. Vhodný pre všetky druhy pračiek aj na ručné pranie.

PERLEX XTREME – COLOR LEVANDUĽA

Vysokoúčinný prací gél na farebnú bielizeň. Efektívne odstraňuje nečistoty, škvrny a pachy z oblečenia, dodáva príjemnú vôňu levandule. Vďaka UV ochrane zachováva stálosť farieb. Je šetrný k textíliám. Vhodný pre všetky druhy pračiek aj na ručné pranie.

PERLEX XTREME – MARSEILLSKÉ MYDLO

Vysokoúčinný prací gél na univerzálne použitie pri praní bielej aj farebnej bielizne. Efektívne odstraňuje nečistoty, škvrny a pachy z oblečenia, dodáva bielizni príjemnú vôňu čistoty. Extra pracia sila vďaka obsahu marseillského mydla. Je šetrný k textíliám. Vhodný pre všetky druhy pračiek aj na ručné pranie.

PERLEX XTREME – SPORT

Vysokoúčinný prací gél na športové oblečenie. Efektívne odstraňuje nečistoty a škvrny, neutralizuje nepríjemné zápachy a dodáva bielizni sviežu vôňu. Je šetrný k textíliám. Vhodný pre všetky druhy pračiek aj na ručné pranie.