Opatrenia koronavírus

Opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19

V súvislosti s novým koronavírusom a ochorením COVID-19 spoločnosť PERLEX GROUP s.r.o. pristúpila k dočasným preventívnym opatreniam. Všetky zmeny sú platné do odvolania.

Opatrenia pre veľkoobchod - ODBERATELIA

 HOTOVOSTNÉ PLATBY sú dočasne pozastavené, akceptované  sú iba bezhotovostné platby (bankovým prevodom)

 OSOBNÝ ODBER v sklade nie je aktuálne možný. Počas tohto obdobia tovar doručujeme výhradne prostredníctvom nami zabezpečenej prepravy.

 DODACIA LEHOTA sa predlžuje na 5 pracovných dní (z dôvodu vyťaženosti výrobcov a nášho skladu)

 Všetci naši šoféri pri doručovaní tovaru dbajú na prísne hygienické opatrenia: používajú ochranné rúška, jednorazové rukavice, dezinfikujú priestory vozidla. Pri preberaní tovaru prosíme a dodržiavanie hygienických opatrení aj našich odberateľov (nosenie rúška, dezinfekcia rúk, dodržiavanie vzdialenosti od našich šoférov).

Pre viac informácií kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo obchodné oddelenie: kontakty

Opatrenia pre veľkoobchod - DODÁVATELIA

 VYBAVENIE VODIČA – vodič, ktorý doviezol tovar musí byť vybavený ochrannými prostriedkami (maska, rukavice, dezinfekcia).

 VSTUP DO AREÁLU: Vodič musí mať nasadené ochranné rúško a rukavice už pri vjazde do areálu firmy. Vodič nechá dodací list na ložnej ploche auta so svojim telefonickým kontaktom, vráti sa do kabíny svojho vozidla a čaká na ďalšie inštrukcie od pracovníka skladu.

 PRÍJEM TOVARU:  Vodič nebude fyzicky pri vykladaní tovaru. Po celý čas strávený v objekte PERLEX GROUP s.r.o. vodič nevstúpi do skladových priestorov a čaká na vybavenie a telefonát v kabíne vozidla.

 POTVRDENIE DOKLADOV: Po skontrolovaní tovaru pracovník skladu nechá potvrdené doklady na ložnej ploche auta. Prijatý bude len nepoškodený tovar v prípade, že spĺňa všetky kritéria podľa dodacieho listu.

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie: kontakty